EE
Soru Sahibi
6 Ocak 2020 12:05

İlaç Takviyesi

Hocam Merhaba, 12 yaşındaki oğlumun kardiyoloji sonucu hafif elonge- gevşek mitral lifletler, çok hafif MY olarak çıktı, yorumlayabilirseniz sevinirim solgar nero nutrients ilaç bitkisel takviyesini kullandırabilirmiyim İyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba,.. ben hekim değilim yakınızdaki çocuk dokroruna başvurursanız size sağlıklı bilgi verebilir. iyi günler dilierim

15 Ocak 2020 16:29