BS
Soru Sahibi
6 Şubat 2012 15:10

YÜZ GERME

1957doğumlu emekli öğretmenim .özel bir kurumda çalışmaktayım. yüzümde özellikle kaz ayaklarında çizgiler var .Bana nasıl bir tedavi önerirsiniz.botok ve dolguyüzün hangi bölümlerinde iyi sonuçlar verir?Sizin önerileriniz bekliyorum. Ayrıca yüz operasyonu maksimim ve minimum neolabilir. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Sevilay hanim sizi gormeden birsey soylemek cok guc ama ana problem kazayaklari ise botox ile cozmek gayet mumkun,15 dk lik bir islemle cozulebilir.

7 Şubat 2012 10:04