ÖR
Soru Sahibi
8 Temmuz 2011 18:24

Merhaba Doktor Bey.Ben 17 yaşında bu sene lise son sınıfı okuyacağım.Size h

Merhaba Doktor Bey.Ben 17 yaşında bu sene lise son sınıfı okuyacağım.Size hayatımın en önemli sorusunu sormak istiyorum.Bende pco hastalığı var ve bunun sonucunda çene bölümümde göbeğimde ve kolumda normal olmayan bir kıllanma var.Bu yaşımda bana o kadar zorluğu oluyor ki.Bunun bir çaresi olmadığını düşünüyordum sizi Doktorum programında izledim ve şükür iyi bir lisedeyim çok çalışıp sınavı kazanıp İstanbul a geleceğim.Size geldiğimde inşallah beni bunlardan tamamen kurtarrırmızınız?Yada gelemezsem Kayseride bilidiğiniz beni bu durumdan kurtaracak iyi bir yer varmıı?Şimdiden teşekkürlerr

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Kayseride dr nilay öztürk var bu konuda size yardımcı olacaktır,istanbula gelmeyi beklmenize gerek yok,kendisine ulaşın benim yönlendirdiğimi ve sorununuzu anlatın tedavinize hemen başlansın istanbula gelirseniz ilerde ben tedavinizi devir alırım merak etmeyin.Nuray hanımın klinik telefonu *** *** **

13 Temmuz 2011 10:10
ÖR
Soru Sahibi

Gerçekten size çok teşekkür ederim içim çok rahatladı inşallah bir sorun çıkmadan bnlardan kurtlabilirm.Szi haberdar edeceğim.Çok sağoln varolun

17 Temmuz 2011 14:12
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

tşkler

17 Temmuz 2011 18:47