DG
Soru Sahibi
18 Eylül 2011 17:10

hirşutizm

hocam merhabalar bende aşırı kıllanma var her türlü testi yaptım ama her şey normal dendi göğüs çevresi göğüs arası yüz boyun göbek her tarafım artık hayattan soğumuş vaziyetteyim çevremde bir sürü lazer epilasyoncu var bi kaç ve maddi durumum çok düşük her tarfatan sıkışmış gibiyim sefer gittim ama kıllarım biteceği yerde daha çok çoğaldılar ne yapacağğımı bilemiyorum nişanlıyım ve sırf bu yüzden nişanlımdan ayrılmaktan korkuyorum size gelmek istiyorum ama imkanım yok ne yapabilirim ne yapılması gerekir lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Tayfun Oğuzoğlu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

gul hanim batman dan buraya gelmek ve her ay gelmek cok zor olur ama eger gelebilirim derseniz ben size yardimci olurum sorun degil

23 Eylül 2011 16:48