cS
Soru Sahibi
4 Mayıs 2012 11:53

yumurta

merhaba hocam yurt disindsan yaiyorum 1 yasinda bi oglum var. 2 aydirki gunluk rafadan bir yumurta veriyorum sabahlari,ara sira yuzunde hafif kizarikliklar olup geciyo doktora dedik yumurta vermeyin cok erken ve cok agir dedi. gunluk yumurta vermeye devam ediyimmi? kizariklar hafif olup ceciyo ama arada sirada ve alnina yakin bolgelerde oluyo tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, çocuğunuzun yaşı tam bir yumurta yiyebilmesi için küçük değil aslında.Ben 9. aydan itibaren ailelere öneriyorum. Bunun yanı sıra yumurtanın beraberinde veya o gün içerisinde yedirdiğiniz diğer gıdaları takip edin onlarında etkisi veya yumurtayla etkileşimi bir neden olabilir. Ve son olarak üniversite hastanelerinde yapılan allerji testini yaptırmanızı öneririm. Testin sonucunu ve sizin takiplerinizin sonuçlarından haberdar ederseniz sevinirim. Geçmiş olsun... Sağlıklı günler diliyorum.

4 Mayıs 2012 14:26