AS
Soru Sahibi
15 Mayıs 2012 21:56

su

merhaba hocam benim 20 aylık bir oğlum var emzirmeye devam ediyorum bizim sorunumuz şu oğluma su içirmekte zorlanıyorum içmek istemiyor ne yapmalıyım teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar, emzirdiğinizi belirtmişsiniz diğer besinlerin tüketimine değinmemişsiniz. Sadece anne sütü alıyorsa veya ağırlıklı anne sütü alıyorsa su ihtiyacı ve buna paralel su tüketimide az olur. Yapacağınız şey diğer gıdaların tüketimini arttırmanız ve özellikle yaz günlerinde sık sık suyu teklif etmenizi öneririm. Sağlıklı günle...

18 Mayıs 2012 10:22