TS
Soru Sahibi
27 Ağustos 2015 01:47

Uykusuzluk

Meraba benim 2 yaşında bir erkek kardeşim var. Maalesef uyku düzeni yok özelliklede geceleri hiç uyumuyor . Doğduğundan beri çok sayıda beşik denedik ama bir türlü uyumadı . Şuan çingene salıncağı denilen tavana astığımız bir beşikte yatıyor ama sürekli sallanmak istiyor sallamadığımızda hemen uyanıyor. Sizce uyku düzenini oturtmak için neler önerirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

bir çocuk doktoruna ve bir pedagoga götürün. fizyolojik ve psikolojik bir durum var mı tespit edilmesi gerekir

27 Ağustos 2015 15:33