17 Haziran 2016 10:40

Bebekler de Zorla Güzellik olur mu ?

Merhaba Soner bey; 20 aylık Erkek bebek babasıyım. Sünnetini 12 aylıkken oldu. ön taraftan yukarıdan 4 diş, alttan 2 diş sağ taraftan da 1 azı diş çıkardı. Bebeğim yemek yemek istemiyor ve yedirirken çok zorlanıyoruz. Bazı zamanlar kucağıma alıp kollarını hafifçe tutup zorla yediriyoruz. Biraz ağlayınca bırakıyoruz. bu durumun bebeğim üstünde bilinç altında bir korku yada yemeğe karşı oluşabilecek herhangi bir düşünce v.s... oluşturabilir mi?? sizin tavsiyeniz ne olur nasıl bir yol izlenmeli? cevap için tşkler şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ömer bey bey merhaba, 24 aylık olana kadar bekleyin hala yemek yemek noktasında sıkıntı yaşıyorsa çocuğa bakan anne veya bakıcı var ise onunla beraber görmek gerekiyor. Annenin veya bakıcısının da istemeden yanlış yönlendirmesi olmuş olabilir.

9 Ağustos 2016 14:38