26 Temmuz 2016 09:28

memeden kesme

23 aylık kızım var memeye aşırı düşkünlüğü var. her fırsatta sütüm yeteri kadar olmamasına rağmen meme istiyor. sütten kesmek istiyorum psikolojisini bozmadan nasıl kesebilirim. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, evde bir kedi veya köpek varsa onunla ilgilendirmeye çalışın ve her defasında meme istediğinde gülümseyerek ama net bir şekilde bitti deyin ve sevin oynayın bunu bir kaç hafta yapın rahatlıkla memeden kesilecektir. Ama bu meme kesme işine başlamadan bir iki gün önce memede süt bitti diye onunla konuşun

9 Ağustos 2016 14:28