ÇG
Soru Sahibi
16 Mart 2015 19:28

uyku ve yemek sorunu

mer2 soner bey kizim 27 aylik ok hirciniz bisey istiyo mesela tmm annecim vericem diyorum hayir ver diye agliyo tmm dedigim halde getiriyorum hayirrr baska bisey istiyorum diyo agliyo bisey isterkn ben mutfaga gitsem arkamdan geliyo odasinda yanliz oynamiyo arkadaslarina oyuncaklarini paylsmiyo nasil davranacagimi bilemiyorum artik yemek yemiyor oglende kalkiyo sebze corb.aksam makarna veya pilav yogurtla gece sut bu sekil besleniyo uyku gece 2.3 bazen geciyo uyumasi oglense kalkiyo nasil duzene sokabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Gözde hanım merhaba, Çocuğunuzla ranızda iletşim sorunu var. Çocuğunuz size direnç gösteriyor olabilir. Bu sorunu çözmeniz hem çocuğun gelişimi hemde sizin çocukla iletişiminiz açısından önemli. Çocuğunuzu görmem gerekir. Bir Pedagogtan destek isteyin.

18 Mart 2015 16:06