DZ
Soru Sahibi
18 Haziran 2017 03:22

Üst Dişler ile Azı Dişleri Çürümesi

Oğlum 50 aylık ağzındaki üst dişleri ile azı dişleri çürümüş .Bütün üst dişlerinin menisi çürümüş .tedavisi var mi siz tedavi edebilir misiniz? Şimdiden desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz iyi çalışmalar dileriz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Behiye Bolgül
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Bu çürük tipi, etken çocukluk çürüğü ve mutlaka tedavi edilmeli, en yakın zamanda bir pedodontiste gitmelisiniz, çok geçmiş olsun

2 Temmuz 2017 11:50