IG
Soru Sahibi
26 Haziran 2017 10:41

Ust diş cürügü

Hocam saygılar benim 3 yaşında bir kızım var ve ilk çıkan ilk dört üst dişi parçalayarak çürüdü ne yapmam gerek iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Behiye Bolgül
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Erken çocukluk çürüğü diyoruz. En büyük sebebi biberon ya da anne sütüyle gece beslenme. Öncelikle eğer yapıyorsanız gece beslemeyi mutlaka kesmelisiniz ve dişlerini tedavi ettirmek için hangi şehirleşiniz bilmiyorum pedodontiste gitmelisiniz. Geçmiş olsun

2 Temmuz 2017 11:37