VM
Soru Sahibi
28 Mayıs 2017 02:00

Tuvalet eğitimi

Merhabalar bizim oğlumuz 3.5 yaşında büyük cisini yapmak istemiyor ne ilaç denediysek olmadı ne yapacağımı şaşırdım tuvalete de yapmıyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar,Eğer çocuğunuzu doktora götürdünüz tahliller vs. Sonuçları aldıktan sonra bir sorun çıkmadı ise psikolojik olma ihtimali yoğunluk sağlıyor. Bunun için pedagojik danışmanlık hizmetimizden yararlanmanizi tavsiye ederim . Çünkü biraz detaylı konuları. Daha önce bununla ilgili ailelerimiz geldi . Olumlu bir şekilde seanslarimizi tamamladik

13 Ağustos 2017 09:05