GA
Soru Sahibi
12 Temmuz 2019 20:54

5 yas oglum bizim kafamizi kücük görmeye baslamis

Merhabalar hocam. 5 yasindaki oglum bir kac gundur benim ve babasinin kafasini kücük gördügünü söylüyor. Baska cisimleri degil sadece bizi. Ve bu durum karsisinda korkuya kapılıyor. Görmemek istercesine gözlerini kapatiyor. Unutmak icin cabaliyor.Neden böyle oldum diyor. Neden kaynaklaniyor olabilir. Cevap verirseniz cok memnun olurum. Esim ve ben panik icerisindeyiz. Randevu zamanimiz gelene kadar nasil davranmamiz gerek oglumuza.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, kusura bakmayın biraz geç oldu. şuan ne durum dasınız?

1 Ağustos 2019 12:50