SF
Soru Sahibi
11 Şubat 2019 02:18

Cocuğum hep mutsuz

Merhaba esra hanım 11 yaşında bi kızım hic mutlu edemiyorum cok sinirli asabi mutsuz surekli ona birseyler almami istiyor donem donem istekleri degisiyor aliyirum ve bu sefer baska birsey cikiyor youtubede izledigi cocuga yada orda anlattiklari seyleri bekliyor benden.kendisine cekil kizim diye dokunsam neden vuruyorsun diyor siddet gosteren bi annede degilim asiri derecede baska yasitlarinin giydiklerine yada annelerinin onlara kullandiklari kelimelere ozeniyor hala bi oyuncak sevdasi var bebek gibi yada farkli birsey gerekli veya gereksiz istekleri bitmiyor aldigimda oluyor almadigimda ama fark etmiyor onun icin tekrar baska birsey cikiyor son bir haftadir yuksek sesle bagirarak konusmaya basladi ya surekli bagiriyor yada normal konusurken kelimenim birini cok yuksek soyluyor bana suprizler yap diyor kizima ne yetersiz geliyor nerede yanlis yapiyorum gerek gorurseniz seyanslarinizada katilmak isterim simdiden tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Fatma hanım merhabalar, konu ayrıntılı bir konu.Detaylara girilmesi gerekiyor. İlk seans a sadece velilerin gelmesi gerekiyor. Bunun için yüz yüze görüşmek daha faydalı olacaktır. *** *** ** numaradan randevu alabilirsiniz.

25 Şubat 2019 12:08