DL
Soru Sahibi
27 Aralık 2018 20:51

Oglumun dizimin üstünde oynaması

İyi akşamlar esra hocam benim oğlum 3yaşında benim dizimin ustunde sürekli pipisini eziyor veya koltuk üclarinda büyütüyor lütfen yardımcı olurmusun

1 cevap
Cevaplar (1)

Rol modellerı var mı etrafında? Kendi vucudunu tanıması için keşif sürecinde de olabilir. Görmeden net birşey söylemek uygun olmuyor. Bizim şuan söylediklerimiz hep farzı misal de kalır. Sadece önerim takip edin kalıcı gı devam edeçek mi ? Yokşa bir kaç haftalık bir süreç mi?

31 Aralık 2018 12:25