SF
Soru Sahibi
7 Temmuz 2017 18:14

Tırnak yeme

Merhaba hocam.17 aylık kızım var . Bir aydır tırnak yemeye başladı.Eczaneden acı cila aldık sürdük yine devam ediyor.Tepki vermiyoruz görmezden geliyoruz önümüze gelip görmemiz için yapıyor.Uyurken birlikte yatıyor saçlarıma dokunarak uyuyor,kendi yatağında çok nadir uyuyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir yerde psikolojik bir sıkıntı olabilir. Konu ile ilgili detaylı bir yol izlenip uzman bir pedagog ile birebir görüşmenizı tavsiye ederim

13 Ağustos 2017 08:51