TT
Soru Sahibi
27 Aralık 2014 12:01

test sonucu

Talesemi testim HbF 2.20 çıkmış referans değer aralığı 0-2 arasında diğer değerler normal bir tek bu yüksek nasıl yorumlamak gerekir. Hamileliği ve bebeği nasıl etkiler tşk

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Selda Öktem
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

HbF değerindeki daha belirgin yükseklikler talasemiyi destekler. Bu kadar küçük bir sınır aşımı önemli değil. Anlamlı değil... Diğer testleriniz de normalse endişeye gerek yok. Sağlıklı günler...

27 Aralık 2014 12:08