BG
Soru Sahibi
2 Ocak 2015 14:23

endol

Merhaba Selda Hanım yaklaşık 2 sene önce çektirdiğim sakroiliak eklem mr sonucuna göre doktor endol diye bir ilaç içmem gerektiğini söyledi. İlaç kullanımı sırasında baş ağrısı ve baş dönmesi şikayetim başladı..baş ağrılarım geçti ama baş dönmesi hala devam ediyor. Bu ilacın böyle baş dönmesi durumunu kalıcı hale getirme gibi bir etkisi varmıdır. .cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Selda Öktem
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Anladığım kadarıyla artık ilacı almıyorsunuz ve buna rağmen baş dönmeleriniz devam ediyor... Esasen endolün kalıcı bir baş dönmesine yol açacağını düşünmüyorum. Bence kulak burun boğaz veya nöroloji bölümüne muayene olmanızda fayda var... Geçmiş olsun... Dr. Selda Öktem

2 Ocak 2015 14:55
BG
Soru Sahibi

Cevabınız için teşekkür ederim kbb nöroloji kardiyoloji bölümlerine muayene oldum hepsi temiz çıktı bizle alakali değil dediler..o yüzden en son aklıma bu ilaç geldi..tekrar teşekkür ederim

2 Ocak 2015 16:10
Uzm. Dr. Selda Öktem
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Rica ederim...

3 Ocak 2015 10:53