km
Soru Sahibi
19 Kasım 2014 22:04

takıntı

benim bi sevdiğim biri var ve ben onun üstüne çok düşüyorum onu kaybetmekten de korkuyorum bir sıkıntısı olduğu zaman kendi haline bırakmıyorum inadına onu arıyıp bana anlatmasını istiyorum bensiz dışarı çıktığında yine aklım onda kalıyor ve bir kere ayrılalım dediğinde çok korktum ve adını koluma kazıdım sizce bu takıntı haline mi getirmişim ben

1 cevap
Cevaplar (1)

Muhammet bey merhaba, bu yazdığınız sorun kadarı ile sizi tanıyorum ama bu yazdıklarınız sizin terk edilme korkusu ve kaygısı yaşadığınızın göstergesi. Bu kaygı hem sie hem de sevdiklerinize zarar verir. Bundan dolayı en yakın zamanda psikolog tan psikoterapi almanız ilişkilerinizi daha sağlıklı hale getirir ve kendinizi daha değerli hissetmenizi sağlar.

27 Kasım 2014 10:32