yc
Soru Sahibi
11 Eylül 2013 10:25

süt dişler

MERHABALAR SAYIN HEKİM. BENİM ÇOCUĞUM 5,5 YAŞINDA PANAROMİK FİLM ÇEİLDİ VE PEDODONTİ UZMANI HEKİM ÖNDE ÜST KISIMDA BULUNAN 3 DİŞİN ÇEKİLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.BİZDE ALTTAN GELENLER ONU İTİP DÜŞÜRMEYECEKMİ DEDİK.FAKAT ODA BİZE ÇÜRÜK OLDUKLARI İÇİN KIRILACAKLAR ALTTAKİ DİŞLEREDE ZARAR VEREBİLİR ÇEKMEMİZ GEREK DİYOR.ÇOK KARARSIZ KALDIK ÇEKİLMESİ DOĞRU OLURMU YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Behiye Bolgül
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Filminizi görmem lazım, fakat yaşı dolayısıyla çekilmesinin sakıncası yok. Geçmiş olsun.

11 Eylül 2013 10:40