YS
Soru Sahibi
30 Haziran 2012 15:34

süt dişi dolgusu

Oğlumun( 2005 doğumlu) 2011 yaz döneminde alt küçük azı dişlerinde( köpek dişi yanındakiler) iğne ucu kadar çürükler oluştu. Doktora götürdük. Dişlerin değişeceğini, işlem yapmanın gereksiz olduğu söylendi. Sonrasında çürükler büyüyünce tekrar doktora gidip dolgu yaptırdık. Ancak kısa süre sonra dolgu düştü. Şu anda rahatça yemek yiyemiyor. İki kez de diş etinde iltihap oluştu, antibiyotik kullandık. Tekrar dolgu mu yaptırmalıyız. Nasıl bir tedavi önerirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

durumu tekrar gözeden geçirip iltihaplı dişlerin tedavisine veya çekimine karar verilmesi gerekir ...

2 Temmuz 2012 13:53