EA
Soru Sahibi
6 Aralık 2010 10:00

merhaba sayın hocam...4 5 gundur sağ çenemde bir ağrı söz konusu..önce 20li

merhaba sayın hocam...4 5 gundur sağ çenemde bir ağrı söz konusu..önce 20lik dişim diye düşünmüştüm fakat daha sonra sağ tarafımdaki dişimi aldırdığımı hatırladım. Tam sağ alt çene bitimi ile kulak memesinin kesişim noktasında bir ağrı..çenemi tam açamıyorum, çiğnemede bazen zorlanıyorum, esneyemiyorum..ne yapabilirim...teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

öncelikle bir diş hekimine görünebilirsiniz,röntgen çekilip sorunlu diş bulunabilir,ağzın tam açılmaması o bölgedeki dental enfeksiyon nedeniyle olabilir ,basit bi antibiotikle birkaç günde normale dönersiniz.geçmiş olsun

6 Aralık 2010 10:37