YS
Soru Sahibi
28 Kasım 2010 19:32

merhaba İlkay Bey. Benim diş etlerimde problem var. ön dişim sallanmaya baş

merhaba İlkay Bey. Benim diş etlerimde problem var. ön dişim sallanmaya başladı ve yana doğru kayarak ön iki dişim arasında yarım cm'ye yakın bir boşluk oluştu. ayrıca diş etlerimde kanama ve oldukça fazla miktarda ağrı mevcut. daha önce gittiğim bir diş hekimi bana diş harabiyeti olduğunu ve periodontolji uzmanına gözükmem gerektiğini belirtti. Çanakkale bölgesinde veya yakınlarda bir periodontoloji uzmanı bulma şansım nedir. Sizin tavsiye edebileceğiniz periodontoloji uzmanı varmıdır.

1 cevap
Cevaplar (1)

çanakkale civarında periodontoloji uzmanı olduğunu sanmıyorum.ancak büyük şehirlerde bulunuyor perio uzmanları.istanbul ,yada izmirde üniversite bünyelerinde perio uzmanı bulbilirsiniz.

30 Kasım 2010 10:50