kb
Soru Sahibi
24 Nisan 2014 15:48

surekli atak geciriyorum

mrblr ben 11 yasinda bu hastaliga yakalandim ve suan 19 yasindym ailemden geliyor ilk basklarda ayak bileklerimde sisme ve kizarma vardi ilk teshis romatizma dediler sonra fmf olgunu anladilar tedavisini oldum 3 yila yakin ayagimin uzerinde cok durmadigim zamanlar agrimadi fakat 4 aydir gogsumde batmalar oluyor 1 ay oncesine kadar her hafta oluyordu nerdeyse ve suan yine agrilar devam ediyor ayagim kesin yoruldugm Zaman yada uzerinde cok durdugum Zaman agriyor ama gogsum yeni basladi yurtdisinda oldugum icn tam anlamiyorlar kolsisin kullanamiyorum ne yapmam lazim lutfen yardim edinnn dayanamiyorum agrilara

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nergiz Huseyınova
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Eger hastaliginiz tanisi kesinse en iyi ilac kosisindir. Agrilar icinse Melox 1x1 kullana bilirsiniz

29 Nisan 2014 22:01