tK
Soru Sahibi
13 Eylül 2021 00:08

Staj başvurusu

Merhaba hocam. Çocuk gelişimi önlisans 2. Sınıf öğrencisiyim. Stajımı sizin yanınızda yapmayı çok istiyorum. Stajyer kabul ediyor musunuz? Ücretsiz gönüllü staj yapmak istiyorum bu konu hakkında konuşmak için size nerden ulaşabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Selin Şit
Çocuk Gelişim Uzmanı

Merhabalar. Maalesef önlisans öğrencisi alamıyoruz 😔 Lisans 3. Ve 4.sınıf İçin kabul ediyoruz ancak şu an stajyerlerimiz mevcut bu sebeple stajyer kabulü yapmıyoruz şimdilik. Lisansa tamamlarsan bekleriz 😇

13 Eylül 2021 07:25