YF
Soru Sahibi
8 Haziran 2019 02:13

çocuğum büyümüyor☹️

merhaba hocam benim oğlum 6 yaşında ve yaşıtlarına göre kısa ve kilosu az şuan boyu 106 kilosu 16. 2017 Ekim ayında ENDOKRİNOLOJİ bölümünde tedaviye başladık 6 ay hergun 2 şişe mama içmesi gerekiyordu ama biz zorda olsa hergun bir şişe içtik tahlileri yapıldı idrar ve kan temiz çıktı kemik yaşı 2.5 çıkmıştı ama biz buyuyemiyoruz ne yapmam lazım bu sene ilkokula başlayacak ama çok küçük görüntü olarak???

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Selin Şit
Çocuk Gelişim Uzmanı

Merhaba, Çocuğu görmeden bu konuda bir şey diyemem. Endokrinolojinin alanıdır bu. Doktorunuzun dediklerini harfiyen uygulayın. Geçmiş olsun

16 Haziran 2019 10:51