KY
Soru Sahibi
27 Ekim 2021 19:10

Şiddetli agri

Merhaba hocam ben 2018 yılında tani konulan yumuşak doku romatizmasi ve iltihaplı eklem romatizmasi icin 2020 yılına kadar tedavi gördüm ama hamile kalınca tedaviyi yarim bıraktık, hocam ben suan cok şiddetli ağrılar yaşıyorum dokunulmayacak kadar ağrılarım var ve suanda belim ve kalçadan başlayıp sag ayağıma vuran hareket ve yürümeyi etkileyen cok şiddetli ağrılarım var bu konuda beni aydinlatirmisiniz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Detaylı bir görüşme, muayene ve tetkiklerin değerlendirmesi olmadan ve hastalık sürecinizi bilmeden ne yazık ki herhangi bir yorum yapılması mümkün olmayacaktır. Rahatsızlığınız ile alakalı bir Romatoloji uzmanına muayene olmanız yerinde olacaktır.

28 Ekim 2021 09:21