US
Soru Sahibi
5 Haziran 2021 23:05

SEVİP SEVMEME SORGULAMA

Merhabalar. Benim 1 yıllık bir ilişkim var ciddi düşünüyoruz. Fakat son iki aydır sürekli yoğun bir duyguyla acaba onu seviyor muyum yoksa sevmiyor muyum diye aşırı bir dusunceye kapıldım mutlu olduğum halde sürekli sorguluyorum. Gerçekten onu sevdiğimden eminim fakat bu yoğun duygularımdan kurtulamıyorum. Nedir bunun sebebi beni aydınlatır mısınız lütfen 🙏

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba sevip sevmeme konusunda emin olamama bazen mükemmelliyetci kişilik özellikleri ile ilgili olabilir. Bu durumlarda kişilerde kararsızlık ve emin olamama hali takıntı halinde yeniden yeniden düşünülür. Bu nedenle Psikolojik yardım almanızı öneririm.

6 Haziran 2021 13:43

Merhaba sevip sevmeme konusunda emin olamama bazen mükemmelliyetci kişilik özellikleri ile ilgili olabilir. Bu durumlarda kişilerde kararsızlık ve emin olamama hali takıntı halinde yeniden yeniden düşünülür. Bu nedenle Psikolojik yardım almanızı öneririm.

6 Haziran 2021 13:44