PH
Soru Sahibi
30 Ekim 2021 00:46

Bilgilendirme

Hocam merhabalar. Ben özgüven kaybi ve tutarsızlıgım eskiye göre çok yögun. Ve sürekli dalgin bir halim var. Karsımdaki insandan muhabbet esnasında gözlerimi kaçırma ve bana birseyler anlattıldıgında dinlememe sürekli farklı konulara dalma gibi problerim var. Ve şuan iş icabı hatayda bulunuyorum burda kalıcı degilim. Sürekli olarak gelebilme imkanım da yok tek seansta ne kadar verim alabilirim. İlk defa bir piskolga gitmeye karar cünku gercekten ihtiyacım oldugunu düşünmeye başladım. Eskisi gibi insanlara karsı samimiyetimi gösteremiyorum modum yok iş hayatımda aile hayatımfa efendiligimden güler yüzümden eksilme yok ama bu samimiyetim yapmacık mutlu degilim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, bunun altında yatan sebepleri bulmak ve ona göre çalışma yapılması gerekir. Bir seansta bu sorunu çözmek gerçekçi bir yaklaşım olmaz. Bu nedenle terapötik süreçe uymak ve daha uzun seanslar gerektirir. İyi günler.

31 Ekim 2021 11:09