BZ
Soru Sahibi
4 Aralık 2019 18:38

Özgüven eksikliği

Hocam merhabalar..ben de ki durumum özgüven eksikliğinden kaynaklı.başardığım zamanlar bile çekingenlik yaşıyorum..sunum yapamıyorm heyecanlanıp kekeliyorum titriyorum.herhangi bi tartışma da titreyip mide bulantısı yaşıyorum..hocamla konuşurken heyecan yapıyorum ..bunu nasıl çözebilirim hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Zeynep hanım, sosyal fobi, performans korkusu yaşıyorsunuz sanırım. Bu konuda çalışma yapıyorum isterseniz Merkezimi arayarak randevu alabilirsiniz. İyi günler dilerim .

4 Aralık 2019 20:20