OS
Soru Sahibi
26 Kasım 2021 23:06

Sedef hastalığı

Merhabalar bir sorum olacaktı. Ben sedef hastasıyım ve kortizonlu kremler disinda farklı bir tedaviye başvurmak istiyorum fakat bana hangi tedavinin daha iyi gelebileceği hakkında yeterli bilgim yok. İnternetten doktor, hastane, tedavi araştırıyorum fakat bu bilgilerin ne kadar doğru ve güvenilir oldukları aşikar. Sizi internetten buldum belki bana izleyebilecegim yol hakkında bilgi verebilirsiniz diye yazmak istedim... Teşekkürler şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Zeynep Ertürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Sadece cilt tutulumu için dermatolojiden psöriazis ile ilgilenen bir hekim bulabilirsiniz. Eklem ağrılarınız, sabah tutukluğunuz var ise bir romatolog ile görüşebilirsiniz. Geçmiş olsun.

29 Kasım 2021 09:04