ÜF
Soru Sahibi
14 Kasım 2021 16:18

Covid testim pozitif fmf hastasıyım

Merhaba ben yaklaşık 12 yıldır fmf hastasıyım günde 1 tane kolsişin kullanıyorum. Bugün covid testim pozitif çıktı ve sabahtan filyasyon ekibi favimol ilacını getirdiler. ilk gün 12 saat arayla 8er tane diğer 4 gün 3er tane almam gerektiği yazıyor ben ilk 8i aldım fakat fmf için biri sıkıntı yaratır mı bilgi almak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Zeynep Ertürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, geçmiş olsun, ilaçlarınızı kolşisin ile beraber kullanabilirsiniz.

15 Kasım 2021 08:54