ŞT
Soru Sahibi
4 Mayıs 2011 19:20

sayın hocam iyi günler bilmem soru grubunu yanlış işaretlememişimdir sorum

sayın hocam iyi günler bilmem soru grubunu yanlış işaretlememişimdir sorum şu hipnoz ile fobilerimden kurtulabilirmiyim örnek fare,deniz otobüsü ile seyahat ,kişilerle konuşurken heycanlanmamak(özellikle kavga gibi durumlarda yada onun gibi durumlarda)tabiki bu durumlar hasta ile doktorun başbaşa konuşması ile olur ama ben sadece genelbilgi olarak soruyorum saygılarımal

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

merhaba tarık bey, rahatlıkla bu sorunlardan hipnoterapiyle kurtulabilirsiniz. fobiler hipnozun en etkili olduğu alanlar arasındadır. cenk

8 Mayıs 2011 23:22