ŞE
Soru Sahibi
29 Aralık 2010 01:57

ii geceler hipnozla boy uzatmanın mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyoru

ii geceler hipnozla boy uzatmanın mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum. bazı forumlarda telkin cd si dinleyerek uzadığını söyleyen insanlar var. bunlar 30 yaş üstü insanlar.. kafam çok karıştı. ameliyat düşünüyordum ama telkinle mümkünse tercihim tabiikide telkin olacaktr. bir uzman böyle bir şeyin asla mümkün olmadığını söyledi ama sizin de görüşünüzü belirtmenizi rica ediyorum. mümkün olmadığı söylenen pek çok şey gerçekleşebiliyor.. nasıl gerçekleştiği açıklanamıyor sonra.. saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

malesef mümkün olduğunu düşünmüyorum ve herhangi bir vakada duymadım boy uzatmayla ilgili

10 Ocak 2011 23:52