DO
Soru Sahibi
26 Haziran 2011 16:32

sayın hocam ben 30 yaşında bekar 10 yıldır yalnız yaşayan karabükte anadolu

sayın hocam ben 30 yaşında bekar 10 yıldır yalnız yaşayan karabükte anadolu lisesinde çalışan bir ingilizce öğretmeniyim 1-3 yaş anal dönemim de yaşadığım olumsuzlukların hayatımın diğer evrelerinde de beni olumsuz etkilediğini düşünüyorum...gün de 3 paket sigara içmekten ve insanların sorunlu görmelerinden usandım ...sorum hipnoterapi yoluyla, bi sorun varsa özünde yatan yaşantıları sebepleri keşfedip yok etmek mümkün mü,çok yalnızım...yalnızlığımı sosyalleşerek atsam bile sigaranın anne memesi olmasını istemiyorum....dört duvar için de yıllarımı geçirdim..bu bir imdattır ...yardımcı olmanız yardımcı olabilecek isimler vermeniz yada tavsiyelerinizle de olabilir ...mesajımı okuduğunuz için teşekkür ederim ...saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cenk Kahvecioğlu
Pratisyen Hekimlik

merhaba öncelikle tavsiye edeceğim bir kitap var adı iyi hissetmek ancak bunun dışında bu sorunları uzun süreli yaşadığınızdan başaçıkabilmek için bir uzmandan yardım almanız faydalı olacaktır

1 Temmuz 2011 04:26