TY
Soru Sahibi
3 Ocak 2014 00:31

Sağlıksız bir aile ortamı

Sayın Gözde Erdoğan, ben 17 yaşında bir kızım annem ile babam çoğu zaman kavga ediyorlar ve ben çok korkuyorum bağrıyorlar ve babam küfür ediyor. Önceden evden ayrıldı babam 7yıl önce sonra yine barıştılar. Sonra yine evde tartışmalar çıktı ben 9 yaşındaydım babam annemle kavga ediyordu şiddetli şekilde ben yorganımın altına saklanıyordum çok korkuyordum. Her gece kulağımı kapalı tutarak uykuya dalıyordum. Kavga ettiklerinde evden gizlice çıkıyordum ve bahçeye saklanıyordum . Ve kavga durumu devam ediyor ve ben halen korkudan evden gizlice çıkıyordum.Hep boşanacaklardı ama yine barıştılar. Çok şiddetli kavgaları oluyordu annem anne lütfen yapmayın deyince bana sus diyordu. Sonra babam eşyalara zarar veriyordu annemi dönüyordu. Halen çıkıyorum kavga ettiklerinde evden ne yapacağımı bilmiyorum. Ben sağlıksız bir aile ortamında büyümek istemiyorum. Çok korkuyorum üzülüyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Belediyelerin sağlık merkezlerinde psikologlar vardır oraya gidip yardım almalısın

30 Ocak 2014 17:43