bc
Soru Sahibi
14 Ocak 2014 16:30

4 yaşındaki oğlum benden hiç yarılmıyor...

merhaba gözde hanım benim 4 yaşında bir oğlum var.oğlum benim peşimden hiç ayrılmıyor.tuvalete bile beraber gidiyoruz.duşa giremiyorum.hep gözünün önünde olmamı istiyo.şu zamana kadar onsuz biryere gidemedim.gitsem hemen peşimden ağlıyor.bu uzun süredir böyle ve halada devam ediyor.büyüdükçe geçiceğini zannettim ama bir türlü geçmedi.ne yapmam gerektiğini,nasıl davranıcağımı bilemiyorum.lütfen yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden tşk ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)

Bagımlılık soz konusuysa bır cok farklı etkenler mevcut olabılır onun yalnız neler yapacagını desteklemelısınız sorun devam ederse mutlaka profesyonel yardım almalısınız

30 Ocak 2014 23:03