gs
Soru Sahibi
29 Ocak 2014 14:38

çocuk anne

merhaba 10 ekim 2013 doğumlu bir kızım ben çalışıyorum işe başlayalı 1 ay oldu ve kızıma babaannesi bakıyor sürekli annem annem diyor babaanne diye öğretmiyor ben bunu istemiyorum ama söyleyemiyorum da ilerde çocugum ona anne bana abla diye hitap edermi bir anlam karmaşaşası yaşar mı bunun için uyarmam mı lazım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu karmaşayı siz yaşamadığınız sürece çocuğunuz da yaşamaz ama uyarmadığınızda sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka konuşmalısınız

30 Ocak 2014 23:21