AG
Soru Sahibi
8 Temmuz 2017 22:45

sag yuzuk parmagı

dr bey ben ızmırden gülsev merhaba.sag elımdekını cıkardım sag yuzuk parmagımdan.bılgısayarda ısım oluyor egrıldı suan.ezcaneden aldıgım agrılar ıcın olan.parmagıma surdum agrı yapıyordu.onu surunce gecıyor.sag yuzuk parmagı ıcın atelı .ev temızlıgınde cıkarıyorum.elımden cıkıyor.genede takayımmı

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Engin Kesgin
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba, tavsiye edilen süre sonunda ortopedi polk görüldü ve yeterli iyileşme sağlandı ise doktorunuzun önerisi ile çıkartabilirsiniz veya takabilirsiniz. iyileşme sağlandı ise ihtiyaç yoksa çıkartılabilir. eğer iyileşme tam değilse parmağa takılan sabitleyici malzemeyi genelde takabilirsiniz. geçmiş olsun

10 Temmuz 2017 15:54
AG
Soru Sahibi

dr önermedi ben aldım.agrı kesıcı jel agrısını kesdı.ama iş yaparken evde cıkarıyorum.genede kullanayımmı.egrı oluyor.

10 Temmuz 2017 19:52
Op. Dr. Engin Kesgin
Ortopedi ve Travmatoloji

merhaba, Siz yine de ortopedi polikliniğine gidene kadar kullanabilirsiniz. eğriliği düzeltir lakin muayenede görünmenizde fayda var.geçmiş olsun.

11 Temmuz 2017 15:50
AG
Soru Sahibi

cok soruyorum ve sızı cok rahatsız edıyorum kusura bakmayın.bu sag yuzuk parmagı amelıyat olurmuyum.gerek yok dedı doktor ama sıze sorayım

12 Temmuz 2017 21:10
Op. Dr. Engin Kesgin
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba, doktor muayenesi ile yüz yüze birebir daha sağlıklı bir iletişim ve bilgi alınır. Bu mecradan tedavi düzenlememiz doğru olmayabilir. veya doğrudan teşhis konulamaz. sadece bilgi verme amaçlıdır. sizin doktorunuzun tavsiyesinin yerini tutmaz. siz yine doktorunuzu önerisini dikkate alınız. geçmiş olsun dileklerimle.

13 Temmuz 2017 10:37