AI
Soru Sahibi
9 Ekim 2021 16:40

Arka boynuzda grade 2

Hocam meraba ben ibrahim.benim.dizimde yaklaşık 1 senedir yaş 27smağrı war emar sonucum.arka boyunuzda grade 2 dejenerasyon fizik gördüm.prp yaptırıyorum şuan ama ağrım.oluyor napim yürürken sıkıntı çekiyorum.calismak zorundayım.agir iste calistim hic düzelme olmuyor bi umut olsa peşinden koşcam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Engin Kesgin
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba.. bence prp yerine iyi duzenli egzersiz yapın. Fizik tedavi rehabilitasyon sizin için daha uygun olur. Geçmiş olsun

18 Ekim 2021 10:20