ON
Soru Sahibi
5 Ekim 2017 19:01

Ritim bozukluğu

35 yaşında bayanım.Ritim bozukluğu nedeniyle gittiğim doktor kapakçıkta ufak bir açılma olduğunu bu nedenle pis kanla temiz kanın karıştığını söyledi.concor adlı ilacı günde bir defa verdi.fakat nabzım 40 lara kadar düştü. Genelde 50-60 arası seyrediyor. Göğsüm sıkışıyor, aritmi devam ediyor.ilacı kullanmadan daha sağlıklıydım.doktoruma da randevu alamadım hemen. Sizce ilacı bırakmalı mıyım?cevabınız için şimdiden tşk..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Concor carpinti sikayetinde de kullanilan nabiz dusurucu bir ilac. Nabziniz 40 a dusuyorsa ilaci kesin. Daha farkli ilac secenegi icin doktor muayenesi sart . Gecmis olsun

5 Ekim 2017 19:38