DC
Soru Sahibi
30 Aralık 2017 23:56

Pelvik Ağrı

Hocam Merhabalar İyi Günler yaşım 19 problemim büyük tuvalette sıkıntılarım var yani dışkılamam az oluyor çok gaz çıkarıyorum ve pelvik bölgemden testislerime ve bacaklarıma yayılan ağrı var bıçak saplanır gibi nokta nokta baldırıma vuran Ağrı’da aynı bu şekilde ama o şerit gibi ağrılarım hafif dereceli oluyor eğilirken kasık bölgemde ağrı oluyor şikayetim bunlar hocam sizce bu dışkılama sorunum bu tür ağrılar yaparım kasık bölgeme testislerime ve bacağa sıkıntılı günler geçiriyorum hocam yardımcı olursanız sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Hasan Mutlu
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

İYİ GÜNLER, DIŞKILAMA PROBLEMİ OLMASI, AĞRI OLMASI ÖNEMLİ. EŞLİK EDEN MAKATTA YARA, KANAMA, ATEŞ ŞİKAYETİ OLUP OLMAMASI BAZI İLERİ TETKİKLER İÇİN FİKİR VEREBİLİR. BU ARADA YİNE KASIKLARA VE TESTİSLERDE HİSSEDİLEN AĞRI DA DİKKATE ALINMASI GEREKEN BİR DURUM. BENİM ÖNERİM, MUTLAKA BİR GASTROENTEROLOJİ VE ÜROLOJİ UZMANI İLE GÖRÜŞMENİZ.ASIL KORKUNUZ TÜMÖRLE İLGİLİ BİR DURUM OLUP OLMADIĞI KONUSUNDA İSE SÖYLEYEBİLECEĞİM, SANIRIM TÜMÖRLE ALAKALI BİR DURUM OLMADIĞI YÖNÜNDE OLACAKTIR. AMA YİNE DE İLGİLİ UZMANLARLA GÖRÜŞMEK ÖNEMLİ.

3 Ocak 2018 09:19
DC
Soru Sahibi

Saolun hocam teşekkür ederim iyi çalışmalar

4 Ocak 2018 02:21
Prof. Dr. Hasan Mutlu
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

BEN TEŞEKKÜR EDERİM

4 Ocak 2018 08:39