KA
Soru Sahibi
8 Ocak 2014 20:00

Papillom değilmiş çaresiziz neyapalım

Merhaba Kardeşimin 7aylık erkek çinçila kedisi var ikiay kadar önce hafif ağız kokusu şikayetiyle veterinere gittik ağzının sağalt dişetinde kırmızı bir et parçası vardı üstdiş değdikçe hafif kanıyordu soldada dip kısımda yakarak aldılar kısa sürede tekrarladı busefer cerrahi müdahalede bulundular doktor diş köküne kadar temizledim dedi 15gün sonra yine şişti şimdi dişini çkip çene kemiğinden parça almaktan bahsediyor kedinin keyfi yerinde görünüyor iştahıda iyi ne yapalım sizce Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kedinizin ağzından alınan dokuyu öncelikle patolojik yönden inceletmenizi öneririm . Patoloji sonucu belli olduktan sonra bana tekrar yazın... Geçmiş olsun.

9 Ocak 2014 19:31