DB
Soru Sahibi
10 Ocak 2014 22:09

Göz problemi

Merhaba, pug cinsi 13 aylık bir köpeğim var. 3-4 aydır ileşemeyen bir göz problemi var. sol gözü sürekli olarak kapanıyor en az 5 veteriner hatta İstanbul da sadece göz üzerine uzmanlaşmış prof bir veterinere de götürmemize rağmen malesef hiçbir sonuç alamadık. Son gittiğimiz doktor korneasında sorun var dedi 4 hafta iki farklı damla kullandık bir hafta tamamen açıktı iyileştiğini düşündük ancak yine ve daha fazla kapandı. Kendi şehrimizdeki veterinerlerin önerdiği bütün kremleri ve damlaları da kullandık ancak düzelmedi. Gittiğimiz veterinerlerden birisi göz kapağının içine döndüğünü kirpik battığını söylemişti ve muhakkak ameliyat olmalı demişti. Göz kapağının içeri dönmesindeki tam belitiler nelerdir acaba? şuan köpeğimin gözü çok hafif şiş neredeyse tam sayılabilecek şekilde kapalı ve sürekli yaşarıyor. tam bir teşhis konulamadan köpeğimi ameliyat ettirmek istemiyorum. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Eskişehir'de Nuh'un Gemisi adlı Hayvan Hastanesinde Veteriner Hekimi Deniz Gürer ile görüşmenizi ve onun önerileri doğrultusunda hareket etmenizi tavsiye ederim. Bir Hekime göründüğünüzde eğer istediğiniz sonucu alamamışsanız iyileşememişseniz yapmanız gereken doktor doktor dolaşmak değil size reçete düzenleyen hekime tekrar girmektir. Geçmiş olsun...

11 Ocak 2014 07:45