as
Soru Sahibi
17 Ocak 2014 14:03

kedimm

merhaba murat bey nasılsınzz sorum benim kedim var çok sevyrm onu patileriniii öpüyrm kulaklarınıı ısıryrmm annem çok kızıyr tüyünü yutarım dyee çok yutttum ztn bşy olur mu acabaaa birde hayvanalrda şeker tansiyon kalp gibi hastalıklr olur muu o elindzkii kediyiide çok begendim çok tatlııı bana gönderblrnszz :)

1 cevap
Cevaplar (1)

Serpil hanım merhaba, Kediler sevilirken mıncıklanmaktan yada ısırılmaktan pek hoşlanmazlar. Ancak okşanmak ,çene altını işaret parmağınızla hafif bir şekilde ileri geri sıvazlamanızdan çok hoşlanırlar.... Hayvanlarda da beslenme ve yaşa bağlı olarak kalp ve şeker gibi hastalıklar görülebilir. Aydınlık dolu günler dilerim.

17 Ocak 2014 17:35