ÖD
Soru Sahibi
2 Aralık 2018 13:17

Okula gitmek istememe arkadaş edinmeme

Sa benim 58 aylık kızım okula alışma problemi yaşıyor ve arkadaş edinemiyor. Okulda oldugu 2 hafta boyunca hiç kimseyle oyun oynamamis ve içli içli ağlamış. Küçüklüğünden bu yana ya tek başına ya da kendisinden 3 yaş büyük ablasıyla oynuyor. Diğer herkesten uzak duruyor. Anlarında böyle bi sorun yaşamamıştık. Ben bu durumdan oldukça endişeliyim. Yardım ve yönlendirmelerini rica ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, kızınızın yaşadığı süreç anladığım kadarıyla sadece okulda ortaya çıkan bir durum değil. Aslında diğer çocuklarla iletişime geçmekten kaçındığından bahsetmişsiniz. Bizler sosyal varlıklar olarak hep insanlarla iç içeyiz bu nedenle zaman geçirmeden kızınızın bir uzman desteğini almasını öneririm. Sevgiler,

3 Aralık 2018 11:00