YL
Soru Sahibi
11 Şubat 2019 18:22

bebekliğinden beri dokunma mıncıklama takıntısı var

merhaba kızım doğduğundan beri saçımla oynayarak uyurdu, saçı bıraktı kulak mememi ellemeye başladı, babasının boynunu mıncıklıyor, onun kulakları sert seninki yumuşak diyor. şuan 4 yaşında ne yapacağımı bilmiyorum, geçicidir diye bekledim ama geçmiyor, kendi göbeğiyle oynuyor, benimkiyle başka insanların kulak memeleriyle oynuyor. Lütfen yardımcı oun. Ben ne yapabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, mutlaka çocukla çalışan bir psikologa götürmelisiniz.

15 Şubat 2019 08:43