yn
Soru Sahibi
19 Eylül 2021 00:42

Okula baslama yasi

69 aylik kizim, ilk okul 1. Sinifa gitmek istemiyor. Öğretmenler cocugun kas yapisinin ve mental olarak ileri duzeyde oldugu icin anasınifini tavsiye etmiyor. Anneden ayrılık korkusu yasiyor. 1. Sinifa gitmesi konusunda israrci olmalimiyiz yoksa 1 yil ertelemelimiyiz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ceyhun Caferov
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba korkusu icin destek almanızı öneriyorum okula devam etmesi konusunda da cocuk psikiyatrisinin cocugu degerlendirmesi gerekiyor

20 Eylül 2021 10:27