28 Ocak 2016 01:12

Oğlumun ders başarısı

Merhaba 11 yaşında 5.sınıfa giden oğlum var.Geçen yıl sınıf öğretmeninin tavsiyesiyle oğluma test uygulandı ve üstün çıktı bilsem sınavlarında başarılı oldu,ders başarısı çok iyi idi, biz bu durumları çok yansıtmamaya çalıştık,ancak bu yıl ders başarısı bariz düştü başta ortaokula geçmesinden dolayı mı dedik ancak toparlayamıyoruz derslerine karşı ilgisiz.Geçen yılki başarılarını mumla arıyoruz.Çok hassas bir çocuk yanlış bir tutum takınmak istemiyoruz doğru davranış ne eşimle kararsızız.Lütfen yardımcı olun...

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuğunuzun yaşadığı, şahit olduğu aile içinde veya dışında onu etkileyen duygusal, kayıp, başarısızlık gibi bir problem olmuş olabilir. Bunu iyi analiz edebilmek ve çocuğunuzu bu sorunla baş edebilmesini sağlamak için uzman pedagogtan destek isteyin.

20 Nisan 2016 13:29